Voňavé peelingy pre rozjasnenie každej pleti.

Patríte medzi tie, ktoré milujú pocit úplne čisté, svieže a hladké pleti?

Potom by sme Vám radi predstavili naše prírodné peelingy, ktoré nielen že dokonale vyhladzujú pleť, ale navyše veľmi účinne odstraňujú nečistoty do hĺbky, vyživujú a hydratujú - 100% bez chémie!


Ako sme to docielili?

Vyrobili sme pre Vás peelingy, ktoré obsahujú vysoký podiel rozomletých zrniečok, jadierok, kôstok z broskýň či marhúľ, kávových zŕn, otrúb, škrupín mušlí atď. Všetky tieto zložky sú čisto prírodného pôvodu. Ich jemné namletia zaručuje, že budú odumreté bunky na pleti odstránené veľmi šetrne, bez toho aby došlo k podráždeniu pokožky. Obsah bieleho ílu vyčistí pleť do hĺbky vďaka jeho schopnosti absorbovať maz a nečistoty usadené hlboko v póroch. Peelingy navyše obsahujú veľký podiel kvalitných rastlinných olejov, ktoré sa postarajú o následnú hydratáciu a vyživenie pleti.

Po použití zanechávajú nádherne hebkú pleť, ktorá je rozjasnená, zjednotená a hydratovaná.


ZAUJÍMA VÁS ZLOŽENIE? TU JE:

Peelingy obsahujú iba:

  • vodu
  • kaolín (biely íl) - čistí pleť do hĺbky
  • zrniečka, jadierka, rozomleté kôstky, kávové zrná, otruby ai. (záleží na druhu peelingu)
  • bylinné extrakty (harmanček, chmeľ a i.) - pleť upokojujú a ozdravujú
  • propolis
  • + Jojobový olej, ryžový olej, med atď. (Záleží na druhu peelingu)


Ako často peeling používať?

Ak chcete aby Vaša pleť zostala trvalo svieža a čistá, odporúčame používať peeling 1-2x týždenne. Na navlhčenú umytý tvár naneste malé množstvo peelingu (stačí o veľkosti väčšieho hrášku). Jemnými krúživými pohybmi masírujte chvíľku tvár a potom opláchnite vodou. V prípade potreby naneste potom na pleť svoj pleťový krém či sérum.


(Pozn.: Obsah balenia 200ml vydrží na naozaj mnoho použitie!)


V ponuke máme 12 druhov peelingov pre všetky typy pleti, každá si tak môžete vybrať ten, ktorý Vám bude vyhovovať najviac.


Odber noviniek