Šampóny bez chémie, ktoré bohato pení vďaka Mydlici lekárskejMilé dámy, je nám veľkým potešením, že Vám môžeme predstaviť náš hlavný triumf. Produkt, ktorý je doposiaľ najpredávanejším a najobľúbenejším tovarom v eshope a na ktorý sme náležite pyšní. Týmto produktom sú naše šampóny.

obrázek

Čím sú naše šampóny tak unikátné?


ZLOŽENÍM. V obsahu používaných látok nemajú na súčasnom trhu konkurenciu.

Šampóny vyrábame podľa starých perzských receptúr v pohorí Rila v Bulharsku bez akýchkoľvek chemických látok! Pri výrobe striktne dodržiavame staré výrobné postupy a používame tie najkvalitnejšie prírodné extrakty.

re vytvorenie bohatej peny nepoužívame žiadne sulfáty ani inú chémiu, ale výťažky z byliny Mydlice lekárskej. Ide o rastlinu, ktorá je veľmi bohatá na tzv. Saponín. Táto látka vo zlúčení s vodou vytvára bohatú penu, Vy tak pri použití nespoznáte rozdiel od bežne predávaných šampónov z drogérie. Vaše vlasy však rozdiel spoznajú. Pravidelným používaním získajú prirodzenú hydratáciu, budú silné a zdravé. Navráti sa im opäť zdraví.

Ozdravená bude aj vlasová pokožka. Mydlica lekárska totiž obsahuje protizápalové a antibakteriálne látky, vďaka ktorým sa predtým používala na liečenie rôznych kožných chorôb ako ekzémy či akné.


VEĽA Z VÁS SE PÝTA ....

,, Budem mať po použití šampónu naozaj umyté vlasy? "

ÁNO. Veľký obsah prírodného saponínu zaručuje dôkladné odmastenie aj vyčistenie vlasov i vlasovej pokožky. Pri používaní je efekt úplne rovnaký, ako pri používaní klasických šampónov obsahujúcich sulfáty. Na rozdiel od nich však nenarušujú prirodzenú ochrannú vrstvu pokožky a zaisťujú dôkladnú hydratáciu a výživu vlasov. Komerčné šampóny mnohokrát len ​​navodzujú ,, pocit "ozdravenie vďaka použitiu silikónov, minerálnych olejov a iných látok avšak pri dlhodobom používaní vlasy zaťažením strácajú svoju kvalitu i zdravie.


,, Kde nájdem kompletné zloženie šampónov? "

Detailné zloženie je napísané v popise každého produktu.


,, Možem šampóny používať na telo aj na vlasy? "

Áno, v ponuke máme dva druhy šampónov.

Jedny sú určené priamo na vlasy - sú obohatené o bylinné extrakty, ktoré pôsobia priamo na zdravie a rast vlasov. Ich vôňa je jemnejšia, bylinná.Druhé ponúkame pod názvom - Sprchové gély na vlasy aj telo. Jedná sa o umývacie gély, určené pre každodennú starostlivosť o celé telo i vlasy. V ponuke máme nepreberné množstvo vôní - od jahody, mäty, bulharskej ruže až po čokoládu.

.

Odber noviniek