Prírodný bylinkový koncentrát na seboreu a vypadávanie vlasov 100 ml

Prírodný bylinkový koncentrát na seboreu a vypadávanie vlasov 100 ml

Přírodní bylinkový koncentrát na seboreu a vypadávání vlasů Účinek: bylinkový koncentrát na seboreu a proti vypadávání vlasů. Stimuluje růst vlasů a udržuje je zdravé. Jak používat: Vtírejte do kořínků vlasů bez vymývání. Hlavní složkou je kopřiva dvoudomá a horská rostlina kýchavice bílá.    viac

Cena za 1 ks s DPH: 13,08 €
Skladom viac ako 30 kusov
Expedičná doba: 3 pracovné dni
Výrobca: Hristina Hristina
Kód produktu: 1550
/prirodny-bylinkovy-koncentrat-na-seboreu-a-vypadavanie-vlasov-100-ml-e101386.htm
Popis

Prírodný bylinkový koncentrát na seboreu a vypadávanie vlasov 100 ml

 

Prírodný bylinkový koncentrát na seboreu a vypadávanie vlasov
Účinok: bylinkový koncentrát na seboreu a proti vypadávaniu vlasov. Stimuluje rast vlasov a udržuje ich zdravé. Ako používať: Vtierajte do korienkov vlasov bez vymývania. Hlavnou zložkou je žihľava dvojdomá a horská rastlina Kýchavica Biela. Kýchavica Biela je základom tajomstva dlhých a hustých vlasov - obnovuje vlasy do hĺbky, zosilňuje ich a stimuluje rast. Žihľava posilňuje vlasy, vytvára lesk, odstraňuje a zabraňuje vzniku lupín. Len na vonkajšie použitie! Nepoužívať vnútorne. Použitie: vtiera sa do vlasových korienkov (na suché alebo mokré vlasy) nevymývať 2 až 24 hodín. Pred použitím pretrepte! Skladujte na chladnom, suchom mieste, mimo dosahu detí! Neexistuje žiadna pevná dĺžka používania. Používa sa kým nedosiahnete želaný výsledok. Pre udržanie zdravých a lesklých vlasov užívať 2-3x týždenne.

 

Zloženie našich produktov je úplné. Každý produkt je registrovaný v CPNP a je kontrolovaný štátnou hygienickou správou. Kozmetika nie je testovaná na zvieratách.

 

ZLOŽENIE: ŽIHĽAVA DVOJDOMÁ EXTRAKT, KÝCHAVICA BIELA EXTRAKT, LOPÚCH VÄČŠÍ EXTRAKT, ROZMARÍN LEKÁRSKY EXTRAKT Z LISTOV

 

INGREDIENTS: URTICA DIOICA EXTRACT, VERATRUM LOBELIANUM EXTRACT, ARCTIUM LAPPA EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF. EXTRACT

 

 

/product-action/increment-product-view-count?productId=101386


Kozmetika Hristina neobsahuje žiadne minerálne oleje, parabény, sulfáty, chemické konzervanty, silikóny, PEG a inú chémiu.

100% prírodné zloženie je uvedené pri každom výrobku

 

 Vďaka striktnému dodržiavaniu výrobného postupu sme získali tieto ocenenia:100% prírodná kozmetika

 

Doprava nad 50 € zadarmo


 

Doprava od 2 €

ZĽAVY

Jednoduchá platba online

 

Garancia spokojnosti