Prírodné opaľovacie krémy a mlieka pre deti i dospelých

Prichádza leto, čas dovoleniek, kúpania, táborov a výletov do prírody je tu a slniečko ukazuje svoju silu. Nie je žiadnou novinkou, že svoju kožu je potreba chrániť opaľovacími krémami.

 

Bohužiaľ, tie bežne dostupné z drogérií sú plné chemických látok a najmä chemických filtrov, ktoré síce chránia našu pokožku pred UV žiarením, zároveň však môžu byť kožou absorbované. Časté používanie chemických opaľovacích krémov môže pokožke skôr ublížiť ako pomôcť.

 

Prečo chemické UV filtre môžu škodiť zdraviu? Pretože obsahujú nanočastice, ktoré dokážu vniknúť až pod kožu a spôsobiť rôzna ochorenia.

obrázek

Preto prinášame úplne prírodné opaľovacie krémy a mlieka, ktoré obsahujú iba prírodné minerálne filtre (fyzikálne filtre) a neobsahujú nanočastice, ktoré škodia. Prírodné krémy a mlieka na opaľovanie Hristina obsahujú množstvo prírodných olejov a masiel (jojobový, avokádový, mandľový, bambucké maslo, kakaové maslo), ktoré pokožku vyživujú a hydratujú počas opaľovania.

 

Vysoký ochranný faktor je dosiahnutý prírodnými minerálmi (oxid titaničitý, oxid zinočnatý, horčík), ktoré na pokožke vytvoria neviditeľnú vrstvu, ktorá dokonale odráža škodlivé UV žiarenie. Tieto minerálne filtre sú v mikro rozmeroch a nemôžu tak preniknúť pokožkou pod kožu, zároveň je možné opalovaci krém jednoducho spláchnuť sprchovým gélom, alebo mydlom.

 

Všetky prírodné produkty na opaľovanie, ktoré ponúkame, sú úplne bezpečné pre vodné živočíchy (tie chemické im škodí). Ak teda vyrážate na dovolenku, na kúpalisko, alebo na opalovačku, prírodná kozmetika by mala byť jasná voľba.

 

Radi uvádzame, že prírodné opaľovacie mlieka sú vhodné aj pre deti.

 

Kompletný výber opaľovacích krémov a mliek Hristina nájdete v našom e-shope.

 

Prírodné opaľovacie krémy a mlieka pre deti i dospelých

Odber noviniek