Prírodná masť rebríček obyčajný 40 ml

Prírodná masť rebríček obyčajný 40 ml

Vynikajúci pre dehydratovanú pleť. Účinky: udržuje kyslú a alkalickú rovnováhu a hydratuje pleť do hĺbky. Pôsobí protizápalovo a protialergicky. Substance: olejový krém. Použitie: krém naneste na suchú a čistú tvár.    viac

Cena za 1 ks s DPH 9,65 €
Skladom viac ako 10 kusov
Expedičná doba: 2 pracovné dni
Výrobca: Hristina Hristina
Kód produktu: 1541
/prirodna-mast-rebricek-obycajny-40-ml-e101374.htm
Popis

Prírodná masť rebríček obyčajný 40 ml

 

Prírodná masť s rebríčkom obyčajným
Vynikajúca pre dehydratovanú pleť. Účinky: udržuje kyslú a alkalickú rovnováhu a hydratuje pleť do hĺbky. Pôsobí protizápalovo a protialergicky.

Masť s rebríčkom Hristina je určená pre dehydratovanú, suchú a nezdravo vyzerajúcu pleť, ktorá stratila svoju vitalitu. Vyživuje do hĺbky, regeneruje bunky, obnovuje zdravú štruktúru tkanív a svieži vzhľad tváre. Upokojuje podráždenú a citlivú pokožku, má antiseptický a protizápalový účinok. Zlepšuje tok kyslíka, podporuje fungovanie bunkovej membrány, zmenšuje póry, doplňuje proteíny, ktoré sú nevyhnutné na obnovenie tkanív. Reguluje vylučovanie tukov, udržuje rovnováhu alkalických kyselín a hydratáciu v bunkách.

O rebríčku je známe, že lieči zápaly a akné, čistí a otvára póry. Táto bylina pôsobí ako silný prírodný antioxidant, ktorý bojuje proti škodlivým účinkom voľných radikálov a procesov starnutia.

Použite masť na noc po vyčistení pórov vhodným produktom, nezabudnite na peelingové procedúry tváre, ktoré otvárajú a pripravujú póry na príjem užitočných vitamínov a minerálov z masti. V prípade potreby ráno naneste masť jemným pohybom. Len čo sa zlepší vzhľad a štruktúra pleti, môžete masť používať iba na noc a na deň si vyberte ľahší krém.

Ako používať: Ráno a večer naneste malé množstvo masti jemnými masážnymi pohybmi na suchú a čistú pokožku.

Viete, že: Pravidelné používanie prírodných rastlinných olejov zachováva prirodzenú rovnováhu vody a tuku v pokožke, ktorá je nevyhnutná pre jej zdravý vzhľad. Prírodné rastlinné oleje sa najlepšie vstrebávajú iba vtedy, ak sú správne kombinované v krémoch, mastiach, balzamoch a pleťových vodách. Je dôležité vedieť, že všetky látky nachádzajúce sa v olejoch sú absorbované pokožkou, pretože pokožka prepúšťa iba tuky a nie vodu. Oleje sú prirodzeným zdrojom dvoch vitamínov, zvlášť dôležitých na udržanie dobrého vzhľadu a zdravia pokožky – sú to vitamíny F a E. Tieto vitamíny pomáhajú regenerovať pleť od každodenného stresu a po opaľovaní na slnku. 

 

Zloženie našich produktov je úplné. Každý produkt je registrovaný v CPNP a je kontrolovaný štátnou hygienickou správou. Kozmetika nie je testovaná na zvieratách.

 

ZLOŽENIE: AVOKÁDOVÉ MASLO, BAMBUCKÉ MASLO, ALANTOÍN, REBRÍČEK OBYČAJNÝ EXTRAKT, VČELÍ VOSK

 

INGREDIENTS: AVOCADO BUTTER, SHEA BUTTER, CACAO BUTTER, ALANTOIN, ACHILEA MILLEFOLIUM EXTRACT, BEESWAX

 

 

/product-action/increment-product-view-count?productId=101374


Kozmetika Hristina neobsahuje žiadne minerálne oleje, parabény, sulfáty, chemické konzervanty, silikóny, PEG a inú chémiu.

100% prírodné zloženie je uvedené pri každom výrobku

 

 Vďaka striktnému dodržiavaniu výrobného postupu sme získali tieto ocenenia:100% prírodná kozmetika

 

Doprava nad 50 € zadarmo


 

Doprava od 2 €

ZĽAVY

Jednoduchá platba online

 

Garancia spokojnosti