Omladenie s bezihličkovou mezoterapiou

Bezihličková mezoterapia je vysoko účinná, bezbolestná a úplne bezpečná terapia. Táto nová revolučná technológia úplne nahrádza tradičnú mezoterapiu, pretože nemá vedľajšie účinky.

 

Technológia vznikla v Európe na začiatku tohto desaťročia, získala súhlas od americkej Food and Drug Administration (FDA) v roku 2005 a získala Nobelovu cenu za chémiu v roku 2007. Je založená na elektroporácii a elektroosmóze. Jednotlivé kroky predstavujú otvorenie proteínových kanálov bunkových membrán, čím sa zabezpečí bezproblémová cirkulácia účinných látok a ich následné uzavretie. Bezihličková mezoterapia zaručí že gél na tvár prenikne do pokožky za 2 sekundy. Absorpcia je až 2000 krát väčšia než použitie gélu pri normálnej aplikácií.

 

Elektroporácia predstavuje veľké zvýšenie elektrickej vodivosti bunkovej membrány, čo je spôsobené vonkajšou aplikáciou elektrických impulzov s určitými parametrami.

 

 

obrázek

 

Elektroosmóza je proces pohybu polarizované tekutiny cez bunkovú membránu. Elektroosmóza ovplyvňuje molekuly krému na tvári pohybom bunkovej membrány pomocou elektrického náboja.

 

Bezihličková mezoterapia je bezpečná a nespôsobuje žiadne poškodenie pokožky. Táto technológia je oveľa lepší ako konvenčné elektroterapia iontoforézou a ultrazvukom, pretože na rozdiel od nich účinne prekoná ochranu bunky a infiltruje účinnú látku hlboko do pokožky.

 

Kombinácia vysokej efektivity (až 2000 krát viac ako bežná aplikácia), bezbolestnosť, široká škála aplikácií a dlhá doba pôsobenia (až 1200 hodín) robí túto technológiu jednou z najpokročilejších metód v kozmetológii dnes.

 

Pri obvyklej aplikácii prípravku na pleť sa dostane na určené miesto iba 6% účinných látok. Len mezoterapia umožňuje preniknúť účinným látkam do hĺbky. Z tohto dôvodu je bezihličková mezoterapia jedným z najobľúbenejších postupov s viditeľným a pozitívnym efektom.

 

Výsledok:

• Lifting a vyhladenie pokožky tváre

• Vyhladzovanie vrások a liniek (zlepšuje prirodzenú syntézu kolagénu, elastínu a ďalších zložiek)

• Obnovenie tesnosti a elasticity pokožky;

• Hydratácia, obnovenie a hojenie pokožky

• Obmedzuje sekréciu kožného mazu

• Zmenšenie vačkov a tmavých kruhov pod očami;

• Zníženie výskytu škvŕn u staršie pleti, hyperpigmentácii, zabraňuje zosvetlenie pokožky ako celku;

• Liečba akné a odstránenie jaziev všetkých druhov;

• Zmenšenie kožných pórov;

 

Výhody oproti iným kožným terapiám:

• Vhodné pre všetky typy pleti;

• Nespôsobuje poškodenie pleti;

• Nespôsobuje precitlivenosť pleti na UV žiarenie (rohovej vrstvy epidermis sa rýchlo obnoví ako celok bez zníženia hustoty a zhoršenie slnečné bariéry);

• Môže byť použitá na stenčenú pleť, ktorá už bola ošetrená chemickým peelingom a lejzerom;

• 100% bezbolestné;

 

 

obrázek

Dobrá správa je, že domácia bezihličková mezoterapia môže byť teraz zakúpená za prijateľnú cenu a samotný postup je jednoduchý a časovo nenáročný. Ak chcete ísť na bezihličkovú mezoterapiu do profesionálneho salónu, nezabudnite sa informovať aké je zloženie použitého produktu. Prípadné chemické látky môžu byť veľmi škodlivé na vašu pleť

 

 

Bezihličková mezoterapia sa vykonáva pomocou rôznych gélových, nemastných produktov alebo ampúl na báze vody. Na trhu je k dispozícii široký výber produktov, ale dávajte pozor! Produkt (krém, gél) preniká hlboko do pokožky a odporúčame, aby bol úplne prírodný.

 

Niektoré produkty Kozmetiky Hristina sú veľmi vhodné pre použitie bezjehličkové mezoterapie a sú 100% prírodné a vy budete fascinovaní výsledkom. Tu je naša ponuka sér a gélov:

 

1. Prírodné anti - age preventívne tvárové sérum so zlatými časticami

2. Prírodné zjemňujúce tvárové sérum s slimačím extraktom

3. Prírodné spevňujúci a povzbudzujúci tvárovej sérum kaviár

4. Prírodné omladzujúci a zjemňujúci očný gél sérum kaviár & slimák 24h

5. Prírodné tvárové obnovujúci gél sérum zafír

6. Prírodné tvárové hydratačný gél sérum amethyst

7. Prírodné tvárové gél sérum perla bieliaci efekt

8. Prírodné tvárové esenciálne gél sérum jantár

9. Prírodné pleťové gél tonikum s slimákom

10. Prírodná organická kvetová voda s damašskou ruží sprej

 

 

Ako postupovať pri bezihličkovej mezoterapii tváre?

1. Vyčistite tvár gélom alebo pleťovým mliekom "Hristina" podľa výberu: kategória ODLIČOVANIE

2. Použite z vyššie uvedených "produktov kozmetiky Hristina" podľa typu pokožky. Nanášajte väčšie množstvo gélu, rýchlo sa vstrebe, nastriekajte si na tvár ružovou vodou pred začatím mezoterapie. Nepoužívajte mezoterapiu na suchú pokožku! Je dôležité udržiavať vlhkú pleť, aplikujte viac gélu alebo opakovane nastriekajte ružovou vodou.

3. Nastavte intenzitu mezoterapie podľa typu pokožky a jej momentálneho stavu.

4. Spočiatku nastavte nižšiu intenzitu a postupne zvyšujte.

5. Ak necítite nepríjemný pocit, môžete nastaviť intenzitu mezoterapia na maximum. Maximálnu intenzitu nepoužívajte dlhšie ako 1 minútu.

6. Vykonávajte hlavicou kruhové pohyby po dobu 5 minút.

7. Procedúru bezihličkové mezoterapie vykonávajte počas dňa.

8. 10 procedúr je jeden cyklus terapie.

9. Medzi jednotlivými cyklami sa vykonáva týždenný odpočinok.

 

 

Ukážte výsledok priateľom!

Prosíme nezabudnite napísať svoje pripomienky, otázky a odporúčania na našej Facebook stránke: https://www.facebook.com/HristinaCosmetic/

 

 

Odber noviniek