Naše nápady na vaše vianočné darčeky

Naše nápady na vaše vianočné darčeky

Keď sa vianočné sviatky približujú, väčšina z nás prepadá panike...
Čím môžeme očarovať blízkych priateľov, rodinu alebo kolegov? Aké drahé darčeky si môžeme dovoliť? Často trávime hodiny a niekedy aj dni, aby sme našli dokonalý vianočný darček.

Kozmetika „Hristina“ je skvelou voľbou vďaka svojmu bohatému sortimentu, bezkonkurenčným cenám, božským vôňam a, samozrejme, unikátnym kombináciám 100 % prírodných ingrediencií v každom produkte a s okamžitým efektom na pleť a vlasy!

Ak potrebujete trochu pomôcť, ponúkame vám naše tri najlepšie vianočné nápady pre každého, komu chcete urobiť radosť.

obrázek

 

Pre ňu:

1. Prvý koledný drahokam je náš denný krém so zlatom a arganomkolekcie Sayaz. Táto omladzujúca receptúra so zlatým práškom, arganom, kakaom, avokádovým olejom, bambuckým maslom, jojobou a kolagénom očarí každú dámu. Vyživuje, chráni a rozjasňuje pleť tváre a krku. Vhodné pre všetky typy pleti a vek. Výborne sa dopĺňa s očným krémom alebo sérom z rovnakej kolekcie alebo s akýmkoľvek produktom z našej kolekcie so zlatom, zvlášť odporúčame telové mlieko so zlatými časticami.

2. Druhý produkt vynikajúci ako darček na Vianoce je šampón na podporu rastu vlasov s bulharskou ružou. Unikátna receptúra s drahocenným olejom z bulharskej ruže, jojobovým olejom, avokádom, ricínom, žihľavou, Aloe vera a rozmarínom obnovuje a posilňuje vlasy, vyživuje pokožku hlavy a je vhodný pre všetky typy vlasov. Verte nám, je to produkt, ktorý zanechá veľmi silný dojem! Ako darček môžete šampón kombinovať s vlasovou maskou alebo produktmi zo série s bulharskou ružou.

3. Parfum Тhea s afrodiziakami je zmyselný, tajomný, diskrétny…! S vôňou vanilky, cédrového dreva a sladkého exotického ovocia – uspokojí váš vkus a očakávania. Zvyšuje sebadôveru a priťahuje opačné pohlavie. Parfum môžete kombinovať s produktovým radom obsahujúcim afrodiziaká alebo masážnou sviečkou. Získaním takého daru sa každá žena bude cítiť zvláštnou, dôverujte nám!

 

Pre neho:

Vybrať darček pre muža nie je ľahká úloha! V ostatnom čase záujem mužov o kvalitnú kozmetiku rastie.

1. Prvý rad je šampón špeciálne určený pre mužov s pšeničným proteínom a horčíkom. Má veľmi príjemnú vôňu a obsahuje prírodnú kombináciu látok z jojoby, avokáda, sezamu, arganu, mandarínky, žihľavy, horčíka, pšeničného proteínu atď. Tento šampón vyživuje a obnovuje vlasy a vlasovú pokožku, zabraňuje vypadávaniu vlasov a posilňuje mužskú sebadôveru. K šampónu môžete pridať ako darček akýkoľvek sprchovací gél zo série Stani chefs alebo ručne vyrobené mydlo.

2. Druhá možnosť je sprchovací gél s afrodiziakmi Hot Blue. Tento sprchovací gél fascinuje svojou jedinečnou mužskou vôňou jantáru, bieleho pižma, ylang-ylang a tuberózy, vyživuje pokožku a prebúdza zmysly. K sprchovaciemu gélu môžete pridať ako darček telové mlieko Hot Blueroll-on dezodorant White freshness alebo peeling.

3. rad je parfum s afrodiziakmi Adonis – elegantný a nezabudnuteľný, uspokojí aj tých najnáročnejších. Priťahuje ženy a posilňuje emócie. K parfumu môžete pridať masážnu sviečku alebo masážny olej podľa vášho výberu.

 

Pre deti:

1. Favoritom pre deti je sprchovací gél čokoládové sušienky. Vhodný na umývanie rúk, tela a vlasov pre deti staršie ako 3 roky, vytvára príjemnú a zdravú penu, perfektný na hru vo vani. Deťom sa to bude páčiť a kúpanie sa stane obľúbenou a voňavou činnosťou. Hlavne penu nejedzte, nie je sladká.

2. Druhý najobľúbenejší produkt pre deti je tekuté mydlo bonbón. Deti si budú rady a pravidelne umývať ruky, pretože mydlo vonia ako bonbóny! 100 % prírodné zloženie poteší každého rodiča dieťaťa, ktorý nesie zodpovednosť za zdravie svojich detí. Produkty kozmetiky Hristina neobsahujú tenzidy, a preto sú bezpečné nielen pre vaše deti.

3. Telové mlieko so zlatými časticami je skutočným pokladom pre malé dámy. Bezpečné a s príťažlivým blyštiacim efektom – môžu sa baviť bez hraníc. Telové mlieko môžete ako darček kombinovať so sprchovacím gélom so zlatými časticami.

 

Pre deti vo veku nad 3 roky je každý produkt na telo od kozmetiky Hristina bezpečný, dokonca odporúčaný v porovnaní s chemickými koktailmi, ktoré sa nachádzajú v ostatných detských produktoch na trhu. A pre najmenších máme špeciálne vyvinutú sériu Mother and Baby.

 

 

Pre prarodičov:

1. Nesporne najlepší darček pre babičku alebo dedka je bambucké maslo. Má jedinečný efekt zmierniť suchú pokožku, zabraňuje popraskaniu pokožky, používa sa pri liečbe strií, ekzémov, drobných poranení, bodnutí hmyzom, pri artritíde, bolesti svalov, pri popáleninách a plesňových infekciách. V niektorých štúdiách bolo preukázané, že karité maslo ochraňuje pred škodlivými ultrafialovými lúčmi. K bambuckému maslu môžete pridať ako darček ručne vyrobené mydlo alebo sprchovací gél podľa výberu.

2. Na druhom mieste je masážny olej magnézium.
Absorbovanie horčíka cez pokožku je rýchly a bezpečný spôsob, ako ho rýchlo a ľahko dostať do tela. Výrazne ovplyvňuje chronickú únavu a svalovú slabosť, posilňuje imunitný systém, stimuluje pamäť a zlepšuje náladu. Mnoho ľudí po masáži magnéziovým olejom lepšie spí. K oleju magnézium môžete ako darček pridať roll-on dezodorant alebo tekuté mydlo.

3. Mursalský čaj! Legenda hovorí, že mursalský čaj rastie tam, kde padli slzy Orfea, keď hľadal svoju milovanú Eurydiku. Takže na mieste sĺz sa objavuje jedna z najvýznamnejších liečivých bylín známych na Balkáne – bylina, o ktorej sa hovorí, že je kúzelná a vylieči všetko. Vďaka špecifickým a čisto prírodným látkam, ktoré čaj obsahuje, je jeho pôsobenie mimoriadne prospešné pre zdravie. Poskytuje silu vášmu organizmu. K čaju môžete pridať ako darček akýkoľvek iný produkt kozmetiky Hristina.

 

obrázek

Odber noviniek