Líčenie tváre prírodnými produktmi? Áno, je to možné!

 

Môžu byť použité samostatne alebo všetky tri spoločne v nasledujúcom poradí:

1, Prírodné foundation secret: Tento krémový základ rozžiari pleť, vytvára mladší vzhľad a má liftingový efekt. Zjednocuje pleť a skrýva jej drobné nedokonalosti. Poskytuje plné krytie a má ochranný faktor UV  SPF 15. Ako používať: rovnomerne a dôkladne rozotrite prstami, hubkou alebo štetčekom na tvár.

obrázek

 

 

obrázek

 

2, Prírodné foundation typ chameleón: Vhodný na každý typ pleti, prispôsobí sa každému tónu pleti. Pre dokonalé tónovanie! Obsahuje kolagén a elastín, kakaový prášok a rastlinné extrakty. Vytvára prirodzený vzhľad ako pri opáleniu, pleť bude hladká a bezchybná.

 

Je možné, že na suchšej pokožke bude foundation chameleón hustejší, takže ho môžete zmiešať s trochu mastnejším krémom, olejom alebo s prípravkom z kroku 3.

 

 

 

 

 

3, Prírodné foundation lava sparks: Vhodný na každý typ pleti, prispôsobí sa každému tónu pleti. Pre dokonalé tónovanie! Obsahuje kolagén a elastín, kakaový prášok a rastlinné extrakty. Vytvára prirodzený vzhľad ako pri opáleniu, pleť bude hladká a bezchybná.

Pred použitím fľaštičku dobre pretrepte, pridajte 1 – 5 kvapiek do vášho foundation pre žiarivý povrch pleti. Make-up môžete naniesť aj na telo, dekolt alebo ruky, vytvorí žiarivý povrch pleti.

obrázek

 

 

 

obrázek

 

Výsledok používania troch produktov po sebe je približne tento:

 

Nebojte sa dodať svojej tvári viac lesku, najmä ak je vyrobený z prírodných ingrediencií! 😊

Všetky produkty v kategórii Dekoratívna kozmetika nájdete tu:

Odber noviniek