Snadná platba online

GoPay / PayPal

V našom eshope môžete bezpečne platiť platobnou kartou.

Využívame platobnú bránu GoPay / PayPal, ktorá Vám pri platbe ponúkne viac možností a Vy si tak môžete vybrať spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje najviac. Nemusíte se bát když něco spletete, pokud by se tak stalo, odešleme vám peníze zpět na Váš účet. Můžete nás kontaktovat na emialu: info@hristina.cz  nebo na telefonu: +420603328137

 

Platba vopred na účet

Ak sa rozhodnete zaplatiť vopred priamo na náš účet budete o tom informovaný emailom a ponúkneme vám za to najnižšiucenu za dopravu. Keby nedopatrením nastala dvojitá platba, peniaze vám ihneď vrátime.

 

Ak sa rozhodnete zaplatiť bankovým prevodom priamo na náš účet v EUR
 

EUR:                2800983841/2010
EUR IBAN:      SK9183300000002800983841
BIC/SWIFT:   FIOZSKBA

 

Bezpečnosť a spoľahlivosť

Platobná brána GoPay / PayPal je zabezpečená pomocou najmodernejších technológií a spĺňa všetky bezpečnostné štandardy. GoPay / PayPal je inštitúcií elektronického peňažníctva s oprávnením Českej národnej banky poskytovať platobné služby a vydávať elektronické peniaze. Transakcie platobnou kartou sú podľa vyššie čiastky chránené osobným PINom, čo prispieva k vyššej bezpečnosti realizované platby. Všetka komunikácia počas platobných operácií je šifrovaná najaktuálnejšími certifikáty. Platba samotná je teda vždy veľmi bezpečná
S údajmi platobných kariet nakladáme v súlade s najvyššími bezpečnostnými štandardmi. Pri manipulácii s citlivými údajmi sa riadime bezpečnostnými kritériami.

ZĽAVY, novinky


Kozmetika Hristina neobsahuje žiadne minerálne oleje, parabény, sulfáty, chemické konzervanty, silikóny, PEG a inú chémiu.

100% prírodné zloženie je uvedené pri každom výrobku

 

 Vďaka striktnému dodržiavaniu výrobného postupu sme získali tieto ocenenia:100% prírodná kozmetika

 

Doprava nad 50 € zadarmo


 

Doprava od 2 €

ZĽAVY

Jednoduchá platba online

 

Garancia spokojnosti