Snadná platba online

 

Platba kartou online

V našom eshope môžete bezpečne platiť platobnou kartou cez platobnú bránu Comgate, GoPay, alebo priamo z vášho PayPal účtu.

 

 

Platba cez platobnú bránu Comgate

Desiatky platobných metód. Platby kartou VISA, VISA Electron, MasterCard, Diners Club, Google Pay, Apple Pay. Platobné tlačidlá, odložené platby. Ak nesprávne zadáte platobné údaje, brána vám automaticky ponúkne iný pokus o zaplatenie rovnakou alebo inou platobnou metódou. Nemusíte sa báť keď niečo pomýlite, ak by sa tak stalo, odošleme vám peniaze späť na Váš účet. Môžete nás kontaktovať na emaile: info@litlolo.cz alebo na telefóne: +420 776 079 399 Vaše platby sú v bezpečí. Ako licencovaný subjekt pôsobíme pod dohľadom Českej národnej banky a Ministerstva financií Českej republiky. Sme certifikovaní podľa PCI DSS.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 

 

Platba cez platobnú bránu GoPay

Využívame platobnú bránu GoPay, ktorá Vám pri platbe ponúkne viac možností a Vy si tak môžete vybrať spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje najviac. Nemusíte se bát když něco spletete, pokud by se tak stalo, odešleme vám peníze zpět na Váš účet. Můžete nás kontaktovat na emialu: info@hristina.sk  nebo na telefonu: +420603328137

Bezpečnosť a spoľahlivosť

Platobná brána GoPay je zabezpečená pomocou najmodernejších technológií a spĺňa všetky bezpečnostné štandardy. GoPay je inštitúcií elektronického peňažníctva s oprávnením Slovenskej národnej banky poskytovať platobné služby a vydávať elektronické peniaze. Transakcie platobnou kartou sú podľa vyššie čiastky chránené osobným PINom, čo prispieva k vyššej bezpečnosti realizované platby. Všetka komunikácia počas platobných operácií je šifrovaná najaktuálnejšími certifikáty. Platba samotná je teda vždy veľmi bezpečná
S údajmi platobných kariet nakladáme v súlade s najvyššími bezpečnostnými štandardmi. Pri manipulácii s citlivými údajmi sa riadime bezpečnostnými kritériami.

 

 

Platba z účtu PayPal

Zaplatíte niekoľkými kliknutiami
V tisícoch online obchodoch môžete platiť jednoduchšie a bezpečnejšie iba pomocou e-mailovej adresy a hesla. Nemusíte pri každej platbe zadávať údaje o karte.
Ak niečo nie je v poriadku, môžeme vám vrátiť peniaze. Chránime vaše nákupy, takže môžete nakupovať bez obáv. Pokiaľ objednaný tovar nedorazí alebo nezodpovedá popisu predajca, pomôžeme vám získať peniaze späť.
Ak váš nákup cez PayPal neprebehne podľa očakávania, môžeme vám pomôcť získať peniaze späť, vrátane náhrady za poštovné pri vrátení tovaru.

 

 

Platba vopred na účet

Ak sa rozhodnete zaplatiť vopred priamo na náš účet budete o tom informovaný emailom a ponúkneme vám za to najnižšiu cenu za dopravu. Keby nedopatrením nastala dvojitá platba, peniaze vám ihneď vrátime.

Ak sa rozhodnete zaplatiť bankovým prevodom priamo na náš účet v EUR
 

EUR:                2800983841/2010
EUR IBAN:      SK9183300000002800983841
BIC/SWIFT:   FIOZSKBA

 

 

Dobierka

Platba pri prevzatí zásielky. Kuriér prevezme platbu v hotovosti, alebo môžete zaplatiť platobnou kartou.

 

 


Kozmetika Hristina neobsahuje žiadne minerálne oleje, parabény, sulfáty, chemické konzervanty, silikóny, PEG a inú chémiu.

100% prírodné zloženie je uvedené pri každom výrobku

 

 Vďaka striktnému dodržiavaniu výrobného postupu sme získali tieto ocenenia:100% prírodná kozmetika

 

Doprava nad 50 € zadarmo


 

Doprava od 3.50 €

ZĽAVY

Jednoduchá platba online

 

Garancia spokojnosti