Hristina vám radí - ako na zničené vlasy

obrázek

Sme radi, že vám môžeme predstaviť našu novú rubriku „Hristina vám radí“, v ktorej napíšeme viac informácií o našich produktoch, účinkoch, obsahu, o tom, ako kombinovať produkty, a ďalšie rady, ktoré vám pomôžu a uľahčia udržať krásny vzhľad a pevné zdravie.

A tu je naša prvá rada…

Najlepšia kombinácia produktov pre tenké a zničené vlasy bez objemu s mastnými korienkami vlasov

1. Šampón na podporu rastu vlasov

2. Vlasová maska na poškodené vlasy žihľava, orech, lopúch

3. Bylinkový koncentrát na seboreu a vypadávanie vlasov

Šampón na podporu rastu vlasov je kombináciou bylín a olejov, ktoré vlasom dodávajú objem a hustotu. Vyživujú vlasy, zabraňujú rozdvojovaniu končekov vlasov a podporujú ich rast. Nie je náhoda, že ide o náš najpredávanejší produkt. Výsledkom budete fascinovaní!

Odporúčame umývanie vlasov šampónom maximálne každé 2 dni, aby ste sa vyhli prílišnej stimulácii vlasovej pokožky hlavy.

 

 

V kombinácii s maskou na vlasy budú vaše vlasy jemné a vyživené. Maska obnovuje a hydratuje vlasy do hĺbky a chráni ich pred tepelným alebo chemickým ošetrením. Masku možno použiť aj bez oplachovania z končekov vlasov.

Bylinný koncentrát na seboreu je silnou kombináciou bylinných výťažkov a má okamžitý účinok na mastné korienky. Upokojuje pokožku hlavy, reguluje maz, vyživuje a zastavuje vypadávanie vlasov. Má mierny stylistický efekt tým, že dáva vlasom pri korienkoch veľký objem.

Postup a použitie: Vlasy umyte väčším množstvom šampónu, opláchnite a naneste masku hlavne na končeky vlasov. Nechajte masku pôsobiť aspoň 5 minút a potom opláchnite. Masku možno tiež použiť na vlasovú pokožku, ale nie viac než 1-krát týždenne. Vlasy si osušte uterákom, do korienkov vlasov nastriekajte bylinný koncentrát na seboreu a prstami zľahka vmasírujte.

Pre dobrý objem a styling môžete vlasy vyfúkať sušičom s chladnejším vzduchom.

obrázek

Odber noviniek