Hristina - 100% prírodná bulharská kozmetika!

 

Naša kozmetika NEOBSAHUJE parabény, umelé konzervanty, sulfáty, silikóny, PEG, syntetické parfumy ani inú chémiu. Pre parfumáciu výrobkov používame iba prírodné vonné esenciálne oleje.

 

Kozmetika je hypoalergénna a nebola testovaná na zvieratách.

 

V čom je naša kozmetika unikátna?

Vzhľadom ku kvalite prírodných surovín používaných na výrobu našej kozmetiky máte záruku, že kedykoľvek použijete telové mlieko, šampón, peeling či akýkoľvek iný výrobok, prichádza Vaša pokožka a vlasy do kontaktu s čisto prírodnými látkami, ktoré nezaťažujú organizmus, nemajú žiadne škodlivé vedľajšie účinky - naopak naše výrobky vyživujú, hydratujú, lieči a sú doslova kvalitnou ,, potravou "pre Vašu pokožku aj vlasy.

 

Z čoho sa kozmetika vyrába?

Hristina sa vyrába iba z čistých prírodných olejov, bylinných extraktov, kvalitného ílu (telové i pleťové masky) či morskej soli (peelingy). Ako konzervanty používame včelí vosk, vitamín E a rôzne zmesi olejov, ktoré majú tiež konzervačné schopnosti. Napríklad v šampónoch slúži ako konzervanty oleje - jojobový a avokádový.

 

Kde sa kozmetika Hristina vyrába?

Naša kozmetika sa vyrába v Bulharsku, kúsok od pohoria Rila. Výroba vychádza z tradičných perzských aj bulharských receptúr, založených na používanie čisto prírodných produktov.

 

Pení dostatočne sprchové gély a mydlá?

Áno. Sprchové gély aj šampóny obsahujú veľký podiel extraktu z byliny mydlice lekárskej. Jedná sa o prírodné penidlo, ktoré spôsobuje naozaj bohaté penenie sprchových gélov i šampónov. Vlasy aj pokožka sú po umytí čisté, hydratované a krásne vonia.

 

 

 


Kozmetika Hristina neobsahuje žiadne minerálne oleje, parabény, sulfáty, chemické konzervanty, silikóny, PEG a inú chémiu.

100% prírodné zloženie je uvedené pri každom výrobku

 

 Vďaka striktnému dodržiavaniu výrobného postupu sme získali tieto ocenenia:100% prírodná kozmetika

 

Doprava nad 50 € zadarmo


 

Doprava od 3.50 €

ZĽAVY

Jednoduchá platba online

 

Garancia spokojnosti